top of page

An intelligence without greed is like a bird without wings.

/ Salvador Dali

"In our programs, we bring together rich, interactive environments such as videos, infographics and e-learning events, as well as traditional components such as live lectures, group projects and individual assignments. We facilitate collaborative learning through program design, discussion forums and team-based Model AA ."

WEAREALLMADEOF

İçimizdeki potansiyeli keşfetmek, yaşadığımız durumların gerçek sebebini farklı bir bakış açısıyla ele almak ve tüm bu değerleri unutulmaz bir hikayeyle ifade etmek amacıyla tasarlanan "Kendi Hikayeni Yaz" programı, pazarlama, insan kaynakları, eğitim departmanları ve proje takımları gibi farklı alanlarda yeni hikayeler oluşturmak isteyen tüm profesyonellere hitap etmektedir. Sen de kendi hikayeni yazmak için harekete geç!

"Kendi Hikayeni Yaz" programı, yeni ürünler ve yaratıcı çözümler geliştirmeye yönelik güçlü bir yaklaşımdır. Bu program, projenin gerçek ihtiyaçlarını anlayan ve insanı merkez alan bir proje tasarım yolculuğudur.

Şirketlerde proje odaklı düşünme yaklaşımları uygulandığında, başarı oranının önemli ölçüde iyileştiği görülmüştür. Bu bağlamda bizim yolculuğumuzda tasarım düşüncesi, konsept geliştirme, uygulamalı yaratıcılık, senaryo oluşturma ve deneyimleme alanlarını kapsamaktadır.

Bu program katılımcılara süreç boyunca adım adım yol arkadaşlığı yapacaktır. Bu program boyunca katılımcılar hedefe giden yolda motivasyon, yenilik ve fizibilite üçgeninde gelişip, büyüyen çözümler peşinde olacaktır.

Hayat hikayelerimiz, bizi derinden etkileyen anlatılarla doludur. Ancak bu anlatılar tasarımın gücü ile birleştiğinde , ortaya gerçekten büyüleyici bir etki çıkabilir. Bu heyecanlı yolculuk için sıra dışı bir programa davet ediyoruz.

 

"Tasarımın Dili ile Kendi Hikayeni Anlat"!
Bu programda, ilk adımımız hedef kitlenizi tanımlamak ve onları hikayenin içine eklemek olacak. Ardından, etkili sunum tekniklerini kullanarak bir akış oluşturmaya balayacağız. Bu akış, katılımcılarda iz bırakan bir deneyim yaratmak için duygusal bağlantıları besleyecektir.

 

Yapay zeka gücünü
kullanarak, görsel ve içerik alanlarında ufkunuzu açacak yeni fırsatlar keşfedeceğiz. Herkesin baktığı yerde fikri nasıl bulabileceğimizi öğrenecek ve yaratıcı potansiyelimizi artırmak için tasarım araçlarını kullanacağız. Böylece, projelerimizde dikkat çekici ve etkileyici sunumlar gerçekleştireceğiz.


Eğitim programımızın sonunda, belirli bir duyguyu hedefleyen bir sunum akışı oluşturmanın önemini keşfedeceğiz. Bu akış, izleyicilerimizi etkileyecek ve istenen tepkiyi yaratacaktır. Tasarımın gücünü
kullanarak, hedef kitlemizi harekete geçirecek ve onları büyüleyeceğiz.

"Tasarımın Dili ile Kendi Hikayeni Anlat"! programına katılarak, hikayenizi güçlü bir tasarım ile harmanlayacak ve izleyicileriniz üzerinde unutulmaz bir etki yaratacaksiniz!

bottom of page